Міські змагання з початково-технічного моделювання "Зроби сам" серед молодших школярів

2019-01-04

/Files/images/model/viber image3.jpg

Міські змагання з початково-технічного моделювання "Зроби сам" серед молодших школярів

Початкове технічне моделювання - це перші кроки школярів в самостійну творчу діяльність зі створення макетів та моделей найпростіших технічних об'єктів, це пізнавальний процес формування у них початкових політехнічних знань, умінь і розвиток художнього смаку.

Заняття технічною творчістю в об'єднанні ПТМ сприяють розвитку навичок моделювання, конструювання та винахідництва. Діти засвоюють технічний рисунок, графічну підготовку, вивчають технологію ПТМ при роботі з інструментами, матеріалами.

Вже традиційно, на зимових канікулах в Бахмутському міському Центрі технічної творчості дітей та юнацтва проводяться різні змагання з технічних напрямків. 4 січня в Центрі традиційно відбулися змагання з початково-технічного моделювання. У міських змаганнях взяли участі учні початкової школи з Бахмутських загальноосвітніх шкіл № 1, 2, 4, 5, 7, 10, 12, 18, 24, НВК № 11 та вихованці Бахмутського ЦТТДЮ. У змаганнях брали участь 22 учня.

В цьому році діти 1-2 класів виготовляли символ Нового року – свинку, а школярі 3-4 класів робили модель мікроавтобуса. Учасники змагань намагалися серйозно підійти до справи. Компетентне журі оцінювало точність техніки: вирізування, склеювання деталей моделі, вигини і акуратність роботи.

Переможцями в міських змаганнях "Зроби сам" з початково-технічного моделювання, серед молодших школярів, в категорії 1-2 класи стали:

1 місцеПелехович Маргарита, учениця Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10;

2 місцеКонобоєва Олександра, учениця Бахмутської ЗОШ І-ІІ ступенів №4;

2 місце - Водолазький Ілля, учень Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

3 місцеТітченко Мирослава, учениця Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням.

В категорії 3-4 класи:

1 місцеМоскаленко Мілана, учениця Бахмутського НВК І-ІІІ ступенів №11;

2 місце Ващилін Микита, учень Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12;

2 місце Тарапура Анастасія, учениця Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів;

3 місцеКононець Анастасія, учениця Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10.

Після змагань всіх учасників змагань привітав Дід Мороз та вручив солодощі. Колектив Бахмутському міському Центрі технічної творчості дітей та юнацтва вітає переможців та всіх учасників з Новорічними святами та бажає їм успіхів і творчого натхнення у Новому році!

/Files/images/model/viber image2.jpg/Files/images/model/viber image7.jpg/Files/images/model/viber image11.jpg/Files/images/model/viber image3.jpg/Files/images/model/viber image.jpg/Files/images/model/viber image1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 539

Коментарi