День Святого Миколая – покровителя дітей!

2018-12-21

/Files/images/mikolay/viber image16.jpg

Серед усіх зимових свят є один особливий день, улюблене свято усіх дітей – День Святого Миколая – покровителя дітей і мандрівників. Святий Миколай молився, щоб в усьому світі було більше справедливості, любові, доброти та милосердя. Він зробив багато добра за своє життя.

Кожного року Бахмутський міський Центр технічної творчості дітей та юнацтва проводить змагання, влаштовує конкурси та різноманітні виставки дитячих творчих робіт. В цьому році, Центр вирішив приділити особливу увагу дітям з особливими потребами, їхнім захопленням творчістю.

Щоб підтримати діток з особливими потребами, проявити увагу до них, прививати любов та удосконалювати навички образотворчого та декоративного мистецтва, у Бахмутському міському Центрі технічної творчості дітей та юнацтва було вперше організовано виставку «Від серця до серця» для дітей з інвалідністю з 3 по 8 грудня. Метою цієї виставки було виділити роботи цих дітей, показати що вони можуть займатися творчістю. Це не виставка-конкурс, де будуть оцінюватися найкращі роботи, а підкреслення рівних прав таких діток в суспільстві. У виставці прийняли участь 50 учасників і 52 роботи з Бахмутських шкіл №1, 2, 3, 5, 10,18 та вихованці Бахмутського ЦТТДЮ.

19 грудня у Бахмутському міському Центрі технічної творчості дітей та юнацтва відбулося нагородження учасників міської виставки «Від серця до серця». Всі діти отримали грамоти Бахмутського ЦТТДЮ.

І звичайно, в цей день прийшов привітати дітвору Святий Миколай. Він побажав завжди бути активними, ніколи не здаватися, не боятися приймати участь у різних конкурсах та виставках, успіхів в усіх починаннях і великої удачі.

/Files/images/mikolay/viber image12.jpg/Files/images/mikolay/viber image13.jpg/Files/images/mikolay/viber image14.jpg/Files/images/mikolay/viber image8.jpg/Files/images/mikolay/viber image16.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 310

Коментарi