Виставка робіт дітей з інвалідністю «Від серця до серця»

2018-12-03

/Files/images/vd_sertsya_do_sertsya/viber image1.jpg

Цивілізація успіх поколінь залежить від ставлення до тих, хто самостійно не може про себе подбати. Мова йде про людей з обмеженнями, яким ще за давніх часів було дуже важко про себе подбати. Це жахлива правда нашого життя. В усі часи турбота про людей з інвалідністю трималася на щирості и доброті людства. Без підтримки зі сторони у сучасному суспільстві таким людям вкрай важко.

Люди з обмеженнями не вимагають жалю до себе, їм просто тяжко усвідомити свій шлях у житті. Вони пристосовуються до нових обставин з усіх сил, на їх місті міг опинитися будь-хто. Таким людям для виживання потрібно відчувати себе людиною, адже всі ми рівні перед Богом.

Сучасне суспільство нарешті зробило крок до цивілізованості. Тих заходів, які були вжиті з боку офіційних державних структур багатьох країн, організацій неможна недооцінювати. В кінці 20-го сторіччя Організація Об’єднаних Націй провела захід під назвою: «Десятиліття людей з інвалідністю». У цей час наше суспільство намагалося знайти відповідь на питання: «Чи треба замовчувати проблеми людей з інвалідністю?». Низку цих проблем стали жвавіше обговорювати, права людей з інвалідністю почали закріплюватися на законодавчому рівні. Загалом, робота у цьому напрямку отримала системний характер.

Щоб підтримати діток з особливими потребами, проявити увагу до них, прививати любов та удосконалювати навички образотворчого та декоративного мистецтва, у Бахмутському міському Центрі технічної творчості дітей та юнацтва було вперше організовано виставку «Від серця до серця» для дітей з інвалідністю з 3 по 8 грудня. Метою цієї виставки було виділити роботи цих дітей, показати що вони можуть займатися творчістю. Це не виставка-конкурс, де будуть оцінюватися найкращі роботи, а підкреслення рівних прав таких діток в суспільстві. За активну участь у виставці «Від серця до серця» діти отримають грамоти Бахмутського ЦТТДЮ.

/Files/images/vd_sertsya_do_sertsya/viber image.jpg/Files/images/vd_sertsya_do_sertsya/viber image2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 275

Коментарi