Осінній марафон за Кубок

2018-10-19

/Files/images/pelingatoryi/DSC06748.JPG

Змагання за Кубок Донецької області зі спортивного орієнтування «DonOrientChamp» проходили в 5 етапів. Всі етапи наша команда «Пошук» була попереду. Змагання проходили протягом року, в с. Біленьке, с. Райське. Останні етапи проходили в с. Торське. У фіналі змагань команда прийняла участь без лідерів (Пруденко Олени, яка в цей час брала участь у Чемпіонаті України в м. Вінниці та Бумаря Олексія, який брав участь у Чемпіонаті Європи з радіоорієнтування, до речі, де взяв два ІІ та одне ІІІ місце в особистому заліку). Проте, як завжди, вихованці спортивної радіопеленгації не залишились без медалей. І та ІІ місце зайняла Бритченко Валерія, ІІ місце – Василенко Анастасія, І місце – Третьяк Оксана, ІІ місце – Чубатенко Ангеліна. За підсумками змагань з 13 команд, близько 150 учасників, команда «Пошук» посіла І місце.
Завдяки наполегливості, багаторазовим тренуванням, керівнику гуртка Науменку Володимиру, наші вихованці показали кращі результати і завоювали Кубок.
/Files/images/pelingatoryi/DSC06696.JPG/Files/images/pelingatoryi/DSC06711.JPG/Files/images/pelingatoryi/DSC06724.JPG/Files/images/pelingatoryi/DSC06726.JPG/Files/images/pelingatoryi/DSC06743.JPG/Files/images/pelingatoryi/DSC06748.JPG