Моя Україна – героїв країна!

2018-10-11

/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У25.jpg

День захисника України —свято,що відзначається в нашій державі 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Сьогоднішнє свято-це данина любові та поваги до захисника Батьківщини.

Україна з початку свого існування змушена була боротися із зовнішніми та внутрішніми ворогами за свою територію та незалежність. Починаючи з Київської Русі і аж до сьогодні, українцям доводиться зі зброєю в руках відстоювати свою землю. Наша історія – це історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю, щастя, свідками чого є високі в степу могили та обеліски. Вся країна від малого до великого вшановує наших героїв.

У Бахмутському міськом Центрі технічної творчості дітей та юнацтва відбувся урочистий захід, присвячений до Дня захисника України. На свято були запрошені військовослужбовці, вихованці Центру, керівники гуртків, батьки. Лунали вітання та щирі побажання нашим землякам, які щодня захищають та ризикують життям заради нашої держави, нашого народу. Після перегляду відео-ролику «Слава Україні!» вихованці відправилися до нижнього парку для участі у спортивних змаганнях з паркового орієнтування «Естафета мужності».

Щоб не залишити нікого без уваги, вихованці арт-студії «Натхнення» малювали разом з військовими символ України – калину, під керівництвом Наталії Євгенівни Кузнецової. Дітки з керівником гуртка етно-майстерні «Берегиня» Лаптєвою Тетяною Сергіївною робили своїми руками вітальні листівки.

Після закінчення змагань були підведені підсумки, визначені переможці, а почесні гості - старший солдат Ковальов Р.С. та молодший сержант Кулинич І.О. вручили нашим переможцям грамоти. Змагання проходили в трьох номінаціях: «Новачки» - гуртківці початкового рівня навчання, «Аматори» - гуртківці основного рівня навчання та «Еліта» - вихованці, які відвідують гурток спортивної радіопеленгації більше трьох років. Адміністрація Центру нагородила переможців енциклопедіями та солодкими призами.

В номінації «Новачки»:

І місце – Орлова Ірина, учениця 8 класу Бахмтської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням;

ІІ місце – Буцьківський Олександр, учень Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №24 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів;

ІІІ місце – Абакумова Дар’я, учениця Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12

У номінації «Аматори»:

І місце – Штепа Аріна, учениця 5 класу Бахмутського НВК І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей;

ІІ місце – Киян Іван, учень 4 класу Бахмутського НВК І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей;

ІІІ місце – Василенко Анастасія, учениця 6 класу Бахмутського НВК І-ІІІ ступенів №11 – багатопрофільний ліцей;

Номінація «Еліта»:

І місце – Бритченко Валерія, учениця 7 класу Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12;

ІІ місце - Ковган Аліна, учениця 7 класу Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 ім. Дмитра Чернявського;

ІІІ місце – Третьяк Оксана, учениця 10 класу Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №12.

/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У1.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У12.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У10.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У8.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У5.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У13.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У15.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У23.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У25.jpg/Files/images/den_zahsnikv_ukrani/День У26.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi